Skip to main content
Jak kupić

Z Uniebp Motogiełda
to proste

Motogieła Unibep to prosty i dostępny dla każdego serwis aukcyjny, który ma na celu ułatwienie korzystnego zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń należących do Grupy Unibep. Jeśli są Państwo zainteresowani okazyjnym zakupem sprawdzonego sprzętu lub samochodów, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tylko 3 proste kroki

Wybór samochodu zajmie mniej czasu niż sądzisz. W katalogu regularnie aktualizujemy bazę maszyn, samochodów osobowych i dostawczych. Zrób pierwszy krok – wejdź do katalogu i znajdź auto, którego szukasz. Wypełnij formularz pod interesującymi aukcjami i czekaj na ogłoszenie wyników.

1. Wybierz

Znajdź w katalogu auto, którego szukasz. W regularnie aktualizowanym katalogu dodajemy oferty do trzech różnych kategorii – auta osobowe, ciężarowe i maszyny. Każda oferta jest maksymalnie transparentna tak aby jak najsprawniej przeprowadzić sprzedaż. Wszystkie wady i uszkodzenia są przedstawione na zdjęciach i w opisie. 

2. Proponuj cenę

Wyślij do nas zapytanie ofertowe z formularza umieszczone pod wybranych pojazdem. Określ w formularzu kwotę, którą chcesz zapłacić za auto. Zaproponuj ostateczną cenę – kwota nie będzie podlegać negocjacji. Twoje zapytanie zostanie przekazane do działu floty Unibep. W odpowiedzi na najlepszą ofertą nasz dział floty przekaże informację o dalszych krokach związanych z zakupem.

3. Wygraj i odbierz

Aukcje kończą się wraz z zakończeniem odliczania na liczniku danej oferty. W ciągu 24h od zakończenia aukcji kontaktujemy się z wygranym w celu sfinalizowania sprzedaży. Zastrzegamy sobie prawo do tego, że kontaktujemy się tylko z wygranym. 

Masz pytania?

Prosimy o kontakt z naszym Specjalistą ds. Floty pojazdów:

Pewne źródło używanych aut i sprzętu budowlanego

Motogieła Unibep to prosty i dostępny dla każdego serwis aukcyjny, który ma na celu ułatwienie korzystnego zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń należących do Grupy Unibep. Jeśli są Państwo zainteresowani okazyjnym zakupem sprawdzonego sprzętu lub samochodów, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Efektywność, transparentność, szerokie spektrum ofert – to właśnie możemy zaoferować użytkownikom naszego serwisu. Mamy nadzieję, że wkrótce zdecydują się Państwo osobiście przetestować nasz system. Serwis motogiełda.unibep.pl gwarantuje:

Rzetelne i sprawdzone źródło sprzedaży – dbamy o regularny serwis naszych aut i maszyn

Sprzedaż bez pośredników, bezpośrednio od spółki akcyjnej obecnej ponad 75 lat na polskim rynku budowlanym

Transparentny proces sprzedaży

Korzystne ceny – adekwatne do stanu oferowanych pojazdów i maszyn

Zależy nam nieodmiennie na tym, aby sprzedaż na naszym portalu przebiegała szybko, efektywnie, a przy tym transparentnie. Dlatego też dokładamy starań, aby korzystanie z naszego serwisu było dla Państwa możliwie komfortowe. Zawieranie transakcji kupna pojazdów i maszyn jest naprawdę proste!

Sprzedaż w naszym serwisie odbywa się w systemie aukcyjnym. Nie wymagamy rejestracji. Wystarczy wybrać interesujący nas pojazd i wypełnić formularz aby móc brać udział w aukcjach.

Kupujący nie widzą propozycji cenowych innych oferentów. Aukcje odbywają się trybie licytacji manualnej – kwoty podbicia za każdym razem trzeba wpisywać ręcznie. Zastrzegamy prawo do tego, że kontaktujemy się tylko z wygranym.

Nie prowadzimy klienta i nie odpowiadamy na pytania dotyczące samochodów, wszystkie informacje znane dotyczące stanu technicznego auta są zawarte w opisie oraz na załączonych zdjęciach.

Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania się od sprzedaży jeżeli auto nie osiągnie satysfakcjonującej ceny.

Polecamy

Sprawdź ostatnio dodane aukcje.